سه شنبه , ۸ مهر ۱۳۹۹
آخرین خبرها
صفحه اصلی » خودرو » شرکت سیتروئن به دنبال معرفی یک سدان پرچم‌دار جدید در سال ۲۰۲۱ می باشد + عکس

شرکت سیتروئن به دنبال معرفی یک سدان پرچم‌دار جدید در سال ۲۰۲۱ می باشد + عکس

سیتروئن در حال کار روی یک سدان پرچم‌دار کاملاً جدید است که طبق انتظارات در سال ۲۰۲۱ رونمایی خواهد شد

لیندا جکسون مدیر اجرایی این برند فرانسوی که در نمایشگاه خودروی شانگهای حضور داشت اعلام کرد این برند برای ساخت چنین خودرویی در موقعیتی ایده آل قرار دارد.

2.jpg


جکسون اظهار داشته است:

به منظور حضور در صنعت خودرو به عنوان برندی جهانی، ما باید سبد محصولاتی گسترده از خودروهای کوچک گرفته تا شاسی بلندها و خودروهای بزرگ را بسازیم. سیتروئن برای تولید یک خودروی بزرگ از اعتباری در حد و اندازه‌ی هر خودروساز دیگری برخوردار است. البته ما این کار را به روش سنتی انجام نخواهیم داد. برای خودروی ما بازار وجود دارد و در چند سال آینده شاهد تولید آن خواهیم بود.

3.jpg


اما زیر پوست چنین خودرویی معماری EMP گروه پژو-سیتروئن قرار خواهد گرفت که در حال حاضر تشکیل دهنده‌ی ساختار خودروهایی همچون واکسهال گرندلند ایکس و پژو ۵۰۸ است. این پلتفرم از پیشرانه‌های درون‌سوز و پلاگین هیبریدی پشتیبانی می‌کند اما سیتروئن در حال کار روی نسخه‌ای جدید از این پلتفرم است که از قوای محرکه‌ی الکتریکی هم حمایت خواهد نمود. اگرچه مشخص نیست که این سدان پرچم‌دار به‌صورت الکتریکی هم عرضه خواهد شد یا نه اما می‌دانیم نسخه‌ی الکتریکی ون اوپل ویوارو در سال ۲۰۲۱ رونمایی خواهد شد بنابراین عرضه‌ی سدانی الکتریکی برای سیتروئن کار سختی نخواهد بود.


سیتروئن برای طراحی این خودرو از کانسپت Cxprience که در سال ۲۰۱۶ رونمایی شده الهام خواهد گرفت بنابراین احتمالاً شاهد خودرویی با فرم فست بک ۵ درب خواهیم بود.

4.jpg
6.jpg
7.jpg

منبع پدال

درباره‌ admin

این مطلب را نیز بخوانید

نحوه محاسبه حجم فایل یک تصویر در فتوشاپ

همانطور که می‌دانید، می‌توان با استفاده از فتوشاپ، مود رنگی یک تصویر را به یکی …