دوشنبه , ۳ آذر ۱۳۹۹
آخرین خبرها
صفحه اصلی » خودرو » سرانجام از پورشه ۹۱۱ اسپیدستر رونمایی شد + عکس

سرانجام از پورشه ۹۱۱ اسپیدستر رونمایی شد + عکس

حدود ۹ سال است که طرفداران در انتظار رونمایی پورشه ۹۱۱ اسپیدستر هستند و سرانجام این خودروساز در نمایشگاه خودروی نیویورک ۲۰۱۹ از این خودرو رونمایی کرد.

چنان چه دیده می شود، اسپیدستر احیا شده مبتنی بر جدیدترین ۹۱۱ نیست. زیرساخت این خودرو در واقع عناصری از ۹۱۱ GT3 تعبیه شده است. شاسی های این خودرو از ۹۱۱ اصلی گرفته شده اند و دارای کمک فنرهای عقب مخصوص با عناصر موتور دینامیک است. موتور ۴٫۰ لیتری flat-six این خودرو در دور موتور ۹۰۰۰ rpm قدرت ۵۰۲ اسب بخار تولید می کند. تنها گزینه جعبه دنده این خودرو نیز ساختار قدیمی سه پدال است و یک اهرم دستی گیربکس شش سرعته آن را هدایت می کند.

اسپیدستر هم چنین کاهش وزن نیز داشته است. قسمت های جلو و عقب این خودرو از پلی اورتان ساخته شده اند و پشت رینگ های ۲۰ اینچی آن ترمزهای سرامیکی کامپوزیتی تعبیه شده است که به گفته پورشه نصف وزن نسخه های آهنی استاندارد را دارند.

نتیجه این تغییرات، یک مدل واقعا سریع و جذاب از پورشه است که ۱۴۶۵ کیلوگرم وزن و شتاب صفر تا صد ۳٫۸ ثانیه دارد. بیشینه سرعت این خودرو ۳۰۸ کیلومتر بر ساعت است.

هنوز قیمت این مدل اسپیدستر اعلام نشده اما بی شک ارزان نخواهد بود حتی اگر پورشه تصمیم بگیرد بیش از ۱۹۴۸ دستگاه از آن بسازد.

2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg

منبعخبر خودرو

درباره‌ admin

این مطلب را نیز بخوانید

نحوه محاسبه حجم فایل یک تصویر در فتوشاپ

همانطور که می‌دانید، می‌توان با استفاده از فتوشاپ، مود رنگی یک تصویر را به یکی …