پنج شنبه , ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
آخرین خبرها
صفحه اصلی » خودرو » به روز رسانی مرسدس AMG GLC 63 2019 + عکس

به روز رسانی مرسدس AMG GLC 63 2019 + عکس

مرسدس AMG GLC 63 و GLC 63 کوپه به روز شده در نمایشگاه خودروی نیویورک رونمایی شدند.

هر دوی این مدل ها در حالت استاندارد از موتور ۴٫۰ لیتری تواین توربو V8 با قدرت ۴۶۹ اسب بخار و گشتاور ۶۴۹ نیوتون متر بهره می برند. هم چنین نسخه قدرتمندتر GLC 63 S کوپه نیز موجود است که با همین نیرومحرکه قدرت ۵۰۳ اسب بخار و گشتاور ۷۰۰ نیوتون متر دارد و مرسدس ادعا می کند این نسخه می تواند در مدت ۷ دقیقه و ۴۹٫۳۶۹ ثانیه نوربورگرینگ را پشت سر بگذارد. هر دو نسخه این نیرومحرکه با گیربکس ۹ سرعته و ساختار چهار چرخ فعال همراه می شوند.

GLC کوپه استاندارد شتاب صفر تا صد ۳٫۸ ثانیه دارد و مدل S آن شتاب ۳٫۶ ثانیه ای دارد. در نسخه قدرتمندتر این مدل نیز بیشینه سرعت از ۲۴۹ کیلومتر بر ساعت مدل اصلی به ۲۸۰ کیلومتر بر ساعت رسیده است.

بدنه مدل های GLC AMG به روز شده با جلوپنجره اصلاح شده آن ها قابل تشخیص است که در قسمت زیرین عریض تر می شوند. هم چنین چراغ های جلوی LED باریک تر در این خودروها تعبیه شده است. در قسمت پشت این خودرو چراغ های عقب بازطراحی شده با طراحی مسدودتری تعبیه شده است. نسخه S این خودرو از تریم نقره ای Iridium از جمله روی دیفیوزر عقب بهره می برد. این مدل ها به صورت استاندارد از رینگ های پنج پره ۲۰ اینچی بهره می برند و خریداران می توانند آن ها را به نسخه های ۲۱ اینچی ارتقا دهند.

هر دو مدل این خودرو صندلی های اسپرت دارند. سیستم سرگرمی اطلاعاتی آشنای MBUX مرسدس نیز در این خودرو ارائه شده که دارای حالت های نمایشگر مخصوص AMG همچون کلاسیک، اسپرت و سوپراسپرت است. نسخه S این خودرو از روکش چرم ناپا، نشانه های AMG روی پشتی های سر و هایلایت های قرمز روی پانل تجهیزات چرمی بهره می برد.

تمام مدل های خانواده GLC 63 از أواخر سال ۲۰۱۹ در ایالات متحده به فروش می رسند.

12.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg

منبعخبر خودرو