پنج شنبه , ۱۰ مهر ۱۳۹۹
آخرین خبرها
صفحه اصلی » خودرو » انتشار اولین تصاویر از پروژه تیونینگ تویوتا سوپرا ۲۰۲۰

انتشار اولین تصاویر از پروژه تیونینگ تویوتا سوپرا ۲۰۲۰

نسل جدید تویوتا سوپرا پیش از آنکه وارد بازار شود با کیت بدنه‌ی پهنی تجسم شده است! البته این تصاویر رندرهای کامپیوتری نیستند بلکه یکی از تیونرهای مشهور دنیای خودرو یعنی پریور دیزاین اقدام به انتشار آن‌ها کرده است.


تصاویر منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی نشان دهنده‌ی کیت گیرایی هستند که در آینده‌ی نزدیک روی سوپرا ارائه خواهد شد.

2.jpg


این کیت افترمارکتی دربردارنده‌ی مواردی همچون سپر جلوی جدید، کاپوت تهویه دار، قوس چرخ‌های متفاوت، بال عقب، رینگ‌های بزرگ‌تر و ارتفاع کمتر خودرو از سطح زمین می‌باشد.

البته که هیچ پروژه‌ی تیونینگی با افزایش قدرت پیشرانه کامل نخواهد بود. البته تنها مسئله‌ای که باعث می‌شود نسخه‌های قوی‌تر سوپرای جدید را در خیابان‌ها نبینیم بحث زمان است. نسل پیشین سوپرا هم ظرفیت‌های تیونینگ فوق‌العاده‌ای داشته و حتی شاهد تولید نمونه‌هایی با قدرت فراتر از ۱۰۰۰ اسب بخار هم بوده‌ایم. آیا نسل جدید سوپرا هم همین ظرفیت را خواهد داشت؟

3.jpg


البته مشتریان آمریکایی این خودرو فعلاً باید با پیشرانه‌ی ۶ سیلندر ۳ لیتری ساخت BMW سر کنند. این پیشرانه در قلب سوپرا قدرت ۳۳۵ اسب بخاری و گشتاور ۴۹۵ نیوتون متری داشته و باعث ایجاد شتاب صفر تا ۹۶ کیلومتر در ساعت ۴٫۱ ثانیه‌ای می‌شود. حداکثر سرعت نسل جدید سوپرا هم به ۲۵۰ کیلومتر در ساعت محدود شده است.


با قیمت پایه‌ی ۴۹۹۹۰ دلاری برای نسخه‌ی پایه، نسل جدید سوپرا از تابستان سال جاری میلادی وارد بازار خواهد شد. برای گرامیداشت عرضه‌ی این خودرو نسخه‌ی لانچ ادیشن معرفی شده که بر پایه مدل مجهزتر پریمیوم ساخته شده و قیمت پایه‌ی ۵۵۲۵۰ دلاری و سقف تولید ۱۵۰۰ دستگاهی دارد.

4.jpg

منبعپدال