دوشنبه , ۱۰ آذر ۱۳۹۹
آخرین خبرها
صفحه اصلی » خودرو » آشنایی با یکی از پرفروش ترین خودروهای آمریکا ؛ تویوتا تاکوما + عکس

آشنایی با یکی از پرفروش ترین خودروهای آمریکا ؛ تویوتا تاکوما + عکس

حدود یک سال قبل، نیسان آلتیما، جیپ گرند چروکی، نیسان سنترا، تویوتا هایلندر و فورد فیوژن همگی قدرتمندتر از تویوتا تاکوما بودند.

به عنوان مثال، آلتیما ۳۲ درصد فروش بیش تر از تاکوما داشت.

2.jpg

اما اکنون یک سال پس از آن زمان، تاکوما در سطح جدیدی قرار گرفته است. اکنون این خودرو فروشی بیش تر داشته و آلتیما، گرند چروکی، سنترا، هایلندر و فیوژن را پشت سر گذاشته است. گفتن این که تاکوما پرفروش ترین وانت پیکاپ های متوسط آمریکا است نمی تواند موفقیت این خودرو را به خوبی بیان کند. گفتن این که تاکوما چهارمین وانت پیکاپ پرفروش در آمریکا است نیز عملکرد این خودرو را کم رنگ می کند.

تا پایان نوامبر ۲۰۱۸، تاکوما در بین ۱۵ خودروی پر فروش آمریکا قرار دارد. این روزها به اندازه کافی از این خودرو در جاده های آمریکا دیده می شود تا بتوان تفاوت مدل های TRD اسپرت، TRD آفرود و TRD Pro آن را تشخیص داد.

3.jpg

گمان نمی رود فورد رنجر و جیپ گلادیاتور بر این عملکرد تاثیری بگذارند.

موفقیت این خودرو نه تنها در مقایسه با دیگر وانت پیکاپ های متوسط بلکه در تغییر جایگاه آن در جدول فروش تویوتا به چشم می خورد. حدود نیم قرن پیش، نمایندگی های فروش تویوتا در ایالات متحده دو برابر تاکوما، برای کرولا فروش داشتند. اما اکنون تویوتا فروش بیش تری برای تاکوما ثبت کرده است. اگر کاهش فروش کرولا ادامه داشته باشد و تاکوما نیز همین روند رشد را حفظ کند، تاکوما در سال ۲۰۱۹ می تواند فروشی بیش تر از کرولا داشته باشد که اکنون سومین خودروی سواری پرفروش آمریکا و به طور کلی نهمین خودروی پرفروش این بازار است.

4.jpg

درباره‌ admin

این مطلب را نیز بخوانید

۱۰ خودروی پلیس محبوب در جهان + تصاویر

نیروی پلیس را باید بخشی از قدرت اجرایی سیستم قضایی کشور‌های مختلف دانست؛ اما در …