شنبه , ۳ آبان ۱۳۹۹
آخرین خبرها
صفحه اصلی » خودرو » آشنایی با کانگوروی ایتالیایی + مشخصات فنی

آشنایی با کانگوروی ایتالیایی + مشخصات فنی

در نمایشگاه خودروی ژنو ۲۰۱۳ ایتال دیزاین Giugiaro یک ابرخودروی مجهز به موتور لامبورگینی گالاردو اما با ارتفاع از سطح زمین مشابه واگن ها یا کراس اوورها را معرفی کرد که Parcour نامیده می شد.

این کانسپت های کوپه و رودستر به خاطر ساختار غیر معمول خود مورد تحسین قرار گرفتند اما هرگز به تولید نرسیدند.

اما اکنون، Giorgetto Giugiaro و پسر وی، Fabrizio که موسسان GFG استایل هستند برای نمایشگاه خودروی ژنو امسال خودرویی با فلسفه مشابه را به نمایش درآورده اند. این خودرو که Kangaroo (کانگورو) نامیده شده دارای ترکیبی از عملکرد یک ابرخودرو با قابلیت های مدل های شاسی بلند است و یک خودروی برقی آینده نگرانه با ساختار چهار چرخ فعال محسوب می شود.

بدنه ظریف این خودرو تماما از فیبر کربنی ساخته شده تا وزن زیادی نداشته باشد در حالی که سیستم تعلیق آن دارای سه حالت قابل انتخاب شامل Racing، Road و آفرود است. البته رینگ های آلیاژی ۲۲ اینچی این خودرو مناسب آفرود به نظر نمی رسند اما قابلیت افزایش ارتفاع بدنه می تواند به Kangaroo کمک کند تا با چنین شرایطی مقابله کند.

بسته باطری ۹۰ کیلووات ساعت این خودرو قابلیت ایجاد طیف حرکتی ۴۵۰ کیلومتر را دارد. نیروی این خودروبه واسطه یک جفت موتور برقی باقدرت های ۱۸۰ کیلووات تامین می شود که قدرت کلی ۳۶۰ کیلووات را فراهم می سازند.

گفته می شود این خودروی دارای شتاب صفر تا صد ۳٫۸ ثانیه و بیشینه سرعت ۲۵۰ کیلومتر بر ساعت است.

2.jpg
4.jpg
5.jpg
1.jpg

منبعخبر خودرو

درباره‌ admin

این مطلب را نیز بخوانید

نحوه محاسبه حجم فایل یک تصویر در فتوشاپ

همانطور که می‌دانید، می‌توان با استفاده از فتوشاپ، مود رنگی یک تصویر را به یکی …